Haber
Altınordu’nun genç stoperi Hasan Berat Kayalı, profesyonel kariyerindeki ilk golünü attı.
![](https://haberbayrampasa.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/altinordunun-genc-stoperi-hasan-berat-kayali-profesyonel-kariyerindeki-ilk-golunu-atti-iw5YhlXz.webp)
Mustafa KÖPRÜLÜ/İZMİR,
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta son olarak evinde 1461 Trabzon ile 2-2 berabere kalan Altınordulu genç savunma oyuncusu Hasan Berat Kayalı, bu müsabakada profesyonel kariyerindeki ilk golünü atmanın mutluluğunu yaşadı. 43. dakikada skor 1-1 iken takımını öne geçiren 18 yaşındaki milli savunmacı, attığı golün ardından büyük sevinç yaşadı.
Altınordu sahadan 1 puanla ayrılsa da savunmada yer alan Hasan’ın atağa katkısı teknik ekibi sevindirdi. Altınordu formasıyla alt yaş kategorilerinde 3 gol atan 1.82 boyundaki genç oyuncu, U15 Milli Takımı ile İngiltere, U18 Milli Takımı ile Özbekistan formalarını giydi. Hasan yakın zamanda U19 Milli Takımı’na davet edildi.